Grup Şirketleri

FARTAŞ ENERJİ İNŞ.MAD.TEKS.LTD.ŞTİ.

Kuruluşu: Fartaş Ltd. Şti. mühendislik hizmetleri ve inşaat taahhüt hizmetleri üretmek amacıyla 2007 yılında kurulmuştur.  2013 yılından itibaren faaliyet alanlarına Güneş Enerji Santralleri projelendirme ve yapım işlerini de dahil ederek faaliyet alanlarını genişletmeye devam etmiştir.

Mühendislik; inşaat sektöründe birçok projenin zemin etüd çalışması başta olmak üzere tüm projelendirme aşamalarında mühendislik hizmeti sunmanın yanında 2013 yılında mimarlık hizmetlerini, 2015 yılında elektrik mühendisliğini faaliyetleri arasına dâhil ederek daha güçlü bir kadro oluşturmuş ve nitelikli işler yapmanın gururunu yaşamaktadır.

Enerji; Yenilenebilir Enerji Üretimi konusunda danışmanlık hizmetleri vermenin yanında yatırımcı 621 kWp Güneş Enerji Santrali projelendirilip, 2015 yılında inşaatı tamamlanmıştır.

Kurulu Güç: 621 kWp/540kWe,

Yıllık Üretim Kapasitesi: 1.000.000 kwh

İnşaat; Akkonak, Çakmak 1, Çakmak 2, Çakmak 3, Çakmak 4 ve Konak Fartaş konut projeleri ile kısa sürede 60 daire üreterek konut sektöründe tecrübe edinmiş ve yeni projelerle sektörde müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Bunun yanında kamu kurum ve kuruluşlarının yapım ve onarım işleri ile ilgili ihalelere katılarak yüklendiği işleri başarı ile bitirmiştir.